O nas

Marek Zarzycki

Ornitolog amator pasjonujący się także sprzętem optycznym. W środowisku znany pod pseudonimem kivirovi. Zdobył doktorat w zakresie nauk biologicznych, ale nie przeszkadza mu to w hobby. Jest aktywnym członkiem wielu organizacji, w tym współzałożycielem i wiceprzewodniczącym Śląskiego Towarzystwa Ornitologicznego. Aktywnie udziela się na forach przyrodniczych, a od niedawna działa na rzecz całego środowiska branżowego organizując targi Polish Bird Fair.

Łukasz Szeląg

Pasję odkrył przypadkiem, sprzeczając sie o gatunek ptaka widzianego w parku. Ptaki obserwuje na terenie zbiorników Nyskiego i Otmuchowskiego oraz zalewów Topola i Kozielno zaglądając czasami nad Mietków, Turawę i Wielikąt. Przygodę z ornitofauną rozpoczął od lunety rosyjskiej produkcji, przerabiając różne modele, a skończywszy na "młocie na ptaki" Swarovskim ATX 95. Z lornetek preferuje firmy takie jak Vortex i Kite. Interesuje się historią ornitologii swojego regionu, aktywnie działa na rzecz targów PBF, reprezentując lokalną społeczność.

Oskar Uchański

Aktywny działacz i organizator targów Polish Bird Fair, zmotywowany ideą wielowymiarowej integracji środowiska przyrodników i obserwatorów. Zawodowo zaangażowany w media, badania opinii publicznych i analizy rynkowe. Bogaty w szerokie doświadczenia w zakresie organizacji nietypowych eventów i konferencji, bierze udział w kształtowaniu wizerunku nowoczesnego ornitologa i obserwatora przyrody.